Ուսանողական խորհրդի 2021-2022 ուստարվա առաջին կիսամյակի վերջին նիստը
Նիստը նախագահում էր ՀՀ ոստիկանության կրթահամալիրի պետ, ոստիկանության գնդապետ Մ.Մուրադյանը։ Հանդիպմանը ներկա էին նաև պետի տեղակալ, ոստիկանության փոխգնդապետ Մ.Մարկոսյանը, Ուխ հարցերով համակարգող Տ.Խաչատրյանը , ՈւԽ նախագահ Գ.Առաքելյանը և ուսանողական խորհրդի անդամները։
Հանդիպման սկզբում Մ․ Մուրադյանը նշեց, թե որքան կարևոր նշանակություն ունի ուսանողական խորհուրդը Կրթահամալիրի կյանքում՝ հավելելով, որ սովորողներից յուրաքանչյուրը կոչված է Կրթահամալիրն էլ ավելի լավը դարձնելուն։
Նիստի ընթացքում սովորողները Կրթահամալիրի պետին ուղղեցին մի շարք հարցեր, որոնց տրվեցին սպառիչ պատասխաններ։
Հանդիպման ավարտին անդրադառնալով Կրթահամալիրի սովորողներին անհանգստացնող խնդիրներին՝ Մ․Մարկոսյանն էլ հավելեց, որ միայն համատեղ և համախմբված աշխատանքով կարող ենք հասնել արդյունավետ լուծումների։

Последнее заседание Студенческого совета первого полугодия 2021-2022 учебного года
20 декабря состоялось последнее заседание Студенческого совета за первое полугодие 2021-2022 учебного года. Заседание вел начальник Образовательного комплекса полиции РА, полковник полиции М.Мурадян. На встрече присутствовали также заместитель начальника, подполковник полиции М.Маркосян, координатор по вопросам студсовета Т.Хачатрян, председатель студсовета Г.Аракелян и члены студенческого совета.
В начале встречи М. Мурадян отметил, насколько важное значение имеет Студенческий совет в жизни Образовательного комплекса, добавив, что каждый из учащихся призван сделать Образовательный комплекс лучше.
В ходе заседания, учащиеся задали начальнику Образовательного комплекса ряд вопросов, на которые были получены исчерпывающие ответы.
В конце встречи М.Маркосян, затронув проблемы, беспокоящие учащихся Образовательного комплекса, добавил, что только совместной и сплоченной работой мы можем достичь эффективных решений.