Ուսանողական խորհրդի ամփոփիչ նիստը
2021 թվականի հունիսի 1-ին տեղի ունեցավ ՀՀ ոստիկանության կրթահամալիրի ուսանողական խորհրդի 2020-2021 ուս․ տարվա երկրորդ կիսամյակի ամփոփիչ նիստը։ Նիստին ներկա էին Կրթահամալիրի պետ, ոստիկանության գեներալ-մայոր Մ․ Բաբայանը, Կրթահամալիրի պետի տեղակալ Մ․ Մարկոսյանը։  Բացման խոսքով հանդես եկան կրթահամալիրի պետն ու ուսանողական խորհրդի նախագահը, որից հետո ներկայացվեց նիստի օրակարգը։ Օրակարգը ներառում էր հարցեր ինչպես պետական ատեստավորման քննությունների, այնպես էլ ուսումնական գործընթացի վերաբերյալ։
Նիստի ավարտին Կրթահամալիրի պետ Մ․Բաբայանն ուսանողական խորհրդին շնորհակալական խոսք հայտնեց կատարած արդյունավետ աշխատանքի համար։ Ուսանողական խորհրդի նախագահ Սամվել Հակոբյանը նույնպես  շնորհակալություն հայտնեց Կրթահամալիրի ղեկավար կազմին վստահության և աջակցության, ինչպես նաև ուսանողական խորհրդի անդամներին՝ համատեղ աշխատանքի և միասին գրանցած արդյունքների համար։

The final meeting of student council
On the 1st of June of 2021 the final meeting of the Student Council of the second semester of educational year 2020-2021 took place.
Head of the Educational Complex of Police of RA, police major-general M. Babayan, Deputy Head of the Educational Complex, police lieutenant colonel M. Markosyan took part in the meeting.
Head of the Educational Complex and President of Student Council had their opening speeches, after which the meeting agenda was discussed.
The agenda included issues related to the state attestation exams and education process.
At the end of the meeting the Head of Educational Complex M. Babayan expressed his gratitude to the Student Council for implemented job.
President of the Student Council Samvel Hakobyan gave his gratitude to the leadership staff of the Educational Complex for trust, support, as well as to the members of Student Council for mutual work and common results.