Ուսանողական խորհրդի հերթական նիստը
Ներկաներին ողջունեց ուսանողական խորհրդի նախագահ Հ.Հարությունյանը` ընդգծելով, որ յուրաքանչյուր անդամ իր կարևոր տեղն ու դերն ունի ուսանողական խորհրդում, և այսուհետ ավելի ակտիվ գործունեություն ծավալելու հույս հայտնեց։
Այնուհետև քննարկվեցին կիսամյակի առաջիկա ծրագրերը: Ուսանողական խորհրդի հանձնախմբերի առաջարկությամբ հաստատվեց գործողությունների պլան և դրանից բխող ժամանակացույց: ՈՒԽ նոր անդամներն ընդգրկվեցին տարբեր հանձնախմբերում։
Նիստի ավարտին յուրաքանչյուր հանձնախումբ ստացավ հստակ հանձնարարական, որի կատարողականը կքննարկվի հաջորդ նիստի ընթացքում:

Очередное заседание Студенческого совета
Присутствующих поприветствовал председатель Студенческого совета А. Арутюнян, который в своей речи подчеркнул, что каждый член совета занимает важное место и играет свою роль в Студенческом совете, выразил надежду на их более активную деятельность.
Затем были обсуждены предстоящие программы полугодия. По предложению комиссий Студенческого совета был утвержден план действий и основанный на нем график. Новые члены студсовета были включены в различные комиссии.
В конце заседания каждая комиссия получила четкое поручение, выполнение которого будет обсуждаться в ходе следующего заседания.