Սեղանի թենիսի առաջնություն «Դինամո» մարզահամալիրում
Մարտի 9-ից 11-ը «Դինամո» մարզական հասարակական կազմակերպության մարզահամալիրում անցկացվեց ոստիկանության սեղանի թենիսի առաջնություն: Մրցույթին մասնակցեցին համակարգի 17 ստորաբաժանումների հավաքական թիմերը:
Կրթահամալիրի հավաքական թիմը ներկայացավ հետևյալ կազմով՝ ակադեմիայի ՀԿՀ ավագ տեսուչ, ոստիկանության փոխգնդապետ Կարինե Մալաքյան, ուսումնական կենտրոնի դասախոս, ոստիկանության կապիտան Դավիթ Խաչատրյան, ակադեմիայի 2-րդ կուրսի 1-ին դասակի սովորող, ոստիկանության սերժանտ Արմեն Աղաբեկյան, Կրթահամալիրի թիմի ներկայացուցիչ՝ քոլեջի ՄՖՊ ամբիոնի ավագ դասախոս, ոստիկանության  փոխգնդապետ  Էդգար  Պողոսյան:  Կանանց անհատական պայքարում 1-ին տեղը զբաղեցրեց Կարինե Մալաքյանը։
Առաջնության հաղթողները և մրցանակակիրները պարգևատրվեցին պատվոգրերով, մեդալներով, հուշանվերներով ու դրամական պարգևներով:
Պարգևատրումը կատարեց ոստիկանության մարտական և ֆիզիկական պատրաստականության բաժնի պետ Արմեն Մկրտչյանը:

Board tennis championship at the gym hall “Dinamo”
From 9 to 11 of March, there was held the board tennis championship for police officers at the gym hall of sport NGO “Dinamo”. 17 subdivisions’ team groups took part in the competition.
The Educational Complex of Police of RA was represented by the following team members: senior inspector for special important tasks of the Academy, police lieutenant colonel Karine Malakyan, lecturer of the Training Center, police captain Davit Khachatryan, learner of the 1st platoon of the 2nd year of the Academy, police sergeant Armen Aghabekyan, senior lecturer of the Chair of Physical and Tactical preparedness of the College, police lieutenant colonel Edgar Poghosyan.
The first place was given to Karine Malakyan within the framework of individual competition. Championship winners and champions gained prize were awarded with certificates, medals, souvenirs and money rewards. The awarding ceremony was carried out by the Head of the Division of physical and tactical preparedness of Police of RA Armen Mkrtchyan.