Սեղանի թենիսի առաջնություն «Դինամո» մարզահամալիրում
Մարտի 9-ից 11-ը «Դինամո» մարզական հասարակական կազմակերպության մարզահամալիրում անցկացվեց ոստիկանության սեղանի թենիսի առաջնություն: Մրցույթին մասնակցեցին համակարգի 17 ստորաբաժանումների հավաքական թիմերը:
Կրթահամալիրի հավաքական թիմը ներկայացավ հետևյալ կազմով՝ ակադեմիայի ՀԿՀ ավագ տեսուչ, ոստիկանության փոխգնդապետ Կարինե Մալաքյան, ուսումնական կենտրոնի դասախոս, ոստիկանության կապիտան Դավիթ Խաչատրյան, ակադեմիայի 2-րդ կուրսի 1-ին դասակի սովորող, ոստիկանության սերժանտ Արմեն Աղաբեկյան, Կրթահամալիրի թիմի ներկայացուցիչ՝ քոլեջի ՄՖՊ ամբիոնի ավագ դասախոս, ոստիկանության  փոխգնդապետ  Էդգար  Պողոսյան:  Կանանց անհատական պայքարում 1-ին տեղը զբաղեցրեց Կարինե Մալաքյանը։
Առաջնության հաղթողները և մրցանակակիրները պարգևատրվեցին պատվոգրերով, մեդալներով, հուշանվերներով ու դրամական պարգևներով:
Պարգևատրումը կատարեց ոստիկանության մարտական և ֆիզիկական պատրաստականության բաժնի պետ Արմեն Մկրտչյանը:

Чемпионат по настольному теннису в спорткомплексе «Динамо»
С 9 по 11 марта в спорткомплексе спортивной общественной организации "Динамо" был проведен чемпионат полиции по настольному теннису.
В конкурсе приняли участие сборные команды из 17 подразделений Полиции.
Сборная команда Образовательного комплекса была представлена в следующем составе: старший инспектор по особо важным поручениям Академии, подполковник полиции Карине Малакян, преподаватель Учебного центра, капитан полиции Давид Хачатрян, учащийся 1-го взвода 2-го курса Академии, сержант полиции Армен Агабекян, представитель команды Образовательного комплекса, старший преподаватель кафедры боевой и физической подготовки Колледжа, подполковник полиции Эдгар Погосян.
В личном первенстве среди женщин первое место заняла старший инспектор по особо важным поручениям Академии, подполковник полиции Карине Малакян.
Победители и призеры чемпионата были награждены медалями, грамотами, сувенирами и денежными призами.
Награждение участников было проведено начальником отдела боевой и физической подготовки Полиции Арменом Мкртчяном.