Ամանորյա ուրախ տրամադրություն կրթահամալիրում
2019թ. դեկտեմբերի 27-ին Նոր տարվա բերկրալի տրամադրությունը հանգրվանել էր նաև ՀՀ ոստիկանության կրթահամալիրում, որտեղ Կրթահամալիրի կադրերի և ԱՀՏԱ բաժնի ակումբի անձնակազմն ամանորյա գեղեցիկ համերգ էր կազմակերպել աշխատակիցներին և սովորողներին ուրախ մթնոլորտ հաղորդելու համար:
ՀՀ ոստիկանության կրթահամալիրի պետի առաջին տեղակալ, ոստիկանության փոխգնդապետ Մ. Մարկոսյանի գլխավորությամբ՝ միջոցառմանը ներկա էր կրթահամալիրի ամբողջ անձնակազմը՝ իրենցփոքրիկների և կրթահամալիրի սովորողների հետ:
Գեղեցիկ կատարումներով ելույթ ունեցան ՀՀ ոստիկանության կրթահամալիրի սովորողներն, ինչպես նաև հրավիրյալ արտիստներ։ Հյուրերին ողջունեցին Ձյունանուշն ու Ձմեռ պապը, ովքեր իրենց բարեմաղթանքները հղեցին կրթահամալիրի ծառայողներին։
Իր շնորհավորական խոսքը հղեց հյուրերին ՀՀ ոստիկանության կրթահամալիրի պետի առաջին տեղակալը՝ մաղթելով, որ մեր ընտանիքներին, մեր պետությանը 2020թ. բերի է՛լ ավելի ամրություն, ուժ, հզորություն և խաղաղություն։

Happy New Year mood at the Educational Complex
On the 27th of December, 2019 New Year happy mood was spread among Educational Complex of Police of RA. The staff of the club of Human Resource Management division organized New Year beautiful concert to rejoice the workers and learners.
With the headship of the first Deputy Head of Educational Complex of Police of RA, police lieutenant colonel M. Markosyan, the whole staff with their children, as well as learners took part in the event.
Learners of Educational Complex of Police of RA, as well as invited artists presented their beautiful performances.
Santa Claus and Snow maiden expressed their greetings to the guests, as well as kind wishes to the officers of Educational Complex.
The first Deputy Head congratulated to the participants` whishing that 2020 would bring more durability, strength, power and peace to our families, state.