Մագիստրոսները դիպլոմ ստացան
ՀՀ ոստիկանության կրթահամալիրում դեկտեմբերի 16-ին տեղի ունեցավ ակադեմիայի մագիստրատուրայի հեռակա ուսուցման 2022-2023 ուսումնական տարվա շրջանավարտների դիպլոմների հանձնման հանդիսավոր  արարողությունը: Ներկա էին  ՀՀ ոստիկանության կրթահամալիրի պետ, ոստիկանության գնդապետ Մ․Մուրադյանը և Կրթահամալիրի ղեկավարությունը:
Ութ շրջանավարտից երկուսն արժանացան գերազանցության դիպլոմի։
Մ․Մուրադյանը շնորհավորեց շրջանավարտներին՝ հույս հայտնելով, որ նրանք իրենց գիտելիքները կներդնեն հանցավորության դեմ պայքարի, քաղաքացիներին մատուցվող ծառայությունների որակի բարձրացման, օրինականության ամրապնդման գործում:

Магистранты получили дипломы
16 декабря в Образовательном комплексе полиции РА состоялась торжественная церемония вручения дипломов выпускникам заочного обучения 2022-2023 учебного года магистратуры Академии. На вручении дипломов присутствовали начальник Образовательного комплекса полиции РА, полковник полиции М. Мурадян и руководство Образовательного комплекса.
Двое из восьми выпускников получили диплом с отличием.
М. Мурадян поздравил выпускников, выразив надежду, что они приложат свои знания для борьбы с преступностью, повышения качества предоставляемых гражданам услуг, укрепления законности.