Մագիստրոսները դիպլոմ ստացան
ՀՀ ոստիկանության կրթահամալիրում դեկտեմբերի 16-ին տեղի ունեցավ ակադեմիայի մագիստրատուրայի հեռակա ուսուցման 2022-2023 ուսումնական տարվա շրջանավարտների դիպլոմների հանձնման հանդիսավոր  արարողությունը: Ներկա էին  ՀՀ ոստիկանության կրթահամալիրի պետ, ոստիկանության գնդապետ Մ․Մուրադյանը և Կրթահամալիրի ղեկավարությունը:
Ութ շրջանավարտից երկուսն արժանացան գերազանցության դիպլոմի։
Մ․Մուրադյանը շնորհավորեց շրջանավարտներին՝ հույս հայտնելով, որ նրանք իրենց գիտելիքները կներդնեն հանցավորության դեմ պայքարի, քաղաքացիներին մատուցվող ծառայությունների որակի բարձրացման, օրինականության ամրապնդման գործում:

Master degree graduates received their diplomas
On the 16th of December, the diploma awarding ceremony of part-time education program students of Master’s degree of the Academy for the academic year 2022-2023 took place at the Educational Complex of Police of RA. Head of the Educational Complex of Police of RA, police colonel M. Muradyan and management staff presented at the event.
Eight of them received the diploma of excellence. M. Muradyan congratulated the graduates hoping that their knowledge will be put into strengthening legitimacy, providing higher qualified service to the citizens, and countering crime.