Հայտնի են բակալավրիատի հեռակա ուսուցման ֆակուլտետի սովորողների անունները
2022 թվականի հոկտեմբերի 17-ից 28-ը տեղի ունեցան ՀՀ ոստիկանության կրթահամալիրի ակադեմիայի բակալավրիատի հեռակա ուսուցման ֆակուլտետի 2022-2023 ուսումնական տարվա ընդունելության քննությունները և հարցազրույցը, որին մասնակցում էր 73 դիմորդ, որից 39-ը՝ միջնակարգ ընդհանուր, նախնական և միջին մասնագիտական կրթությամբ և 34-ը՝ բարձրագույն կրթությամբ:
Այսօրվա և նախորդ հարցազրույցների վերջնական արդյունքներով՝ ՀՀ ոստիկանության կրթահամալիրի ակադեմիայի բակալավրիատի հեռակա ուսուցման ֆակուլտետ ընդունվեց 36 դիմորդ․ միջնակարգ ընդհանուր կրթությամբ ու նախնական և միջին մասնագիտական կրթությամբ՝ 14 դիմորդ, բարձրագույն կրթությամբ՝ 22 դիմորդ:
ՀՀ ոստիկանության կրթահամալիրը շնորհավորում է բոլոր ընդունվածներին` մաղթելով նրանց նորանոր հաջողություններ և մասնագիտական ձեռքբերումներ:

Известны имена учащихся факультета заочного обучения бакалавриата
С 17 по 28 октября 2022 года состоялись вступительные экзамены и собеседование факультета заочного обучения бакалавриата Академии Образовательного комплекса полиции РА, в которых приняли участие 73 абитуриента, из которых 39 - со средним общим, начальным и средним профессиональным образованием и 34 - с высшим образованием.
Присутствовали: начальник Образовательного комплекса полиции РА, председатель приемной комиссии, полковник полиции М. Мурадян и другие члены комиссии.
По окончательным результатам сегодняшних и предыдущих собеседований на факультет заочного обучения бакалавриата Академии Образовательного комплекса полиции РА поступило 36 абитуриентов: со средним общим образованием, начальным и средним профессиональным образованием - 14 абитуриентов, с высшим образованием - 22 абитуриента.
Образовательный комплекс полиции РА поздравляет всех поступивших и желает им новых успехов и профессиональных достижений!