ՀՀ ոստիկանության կրթահամալիրը մասնակցեց «Կրթություն և կարիերա EXPO-2022» ցուցահանդեսին
Ապրիլի 27-29-ը «Երևան էքսպո» ցուցահանդեսային համալիրում տեղի ունեցավ Հայաստանի արդյունաբերողների և գործարարների միության և «LOGOS EXPO CENTER» ընկերության կազմակերպած «Կրթություն և կարիերա EXPO-2022» 21-րդ միջազգային մասնագիտացված ցուցահանդեսը: Ցուցահանդեսին մասնակցում էր նաև ՀՀ ոստիկանության կրթահամալիրը:
Պրոֆեսորադասախոսական, ուսումնաօժանդակ անձնակազմն ու սովորողները պատշաճ ներկայացրին Կրթահամալիրը՝ այցելուներին ներկայացնելով Կրթահամալիրի առաքելությունը, կառուցվածքը, բուհ ընդունվելու ընթացակարգը, կրթական առանձնահատկություններն ու գիտահետազոտական նորությունները:

Образовательный комплекс полиции РА принял участие в выставке «Образование и карьера EXPO-2022»
27-29 апреля в выставочном комплексе «Ереван Экспо» состоялась XXI Международная специализированная выставка «Образование и карьера EXPO-2022», организованная Союзом промышленников и предпринимателей Армении и компанией «LOGOS EXPO CENTER». В выставке принял участие и Образовательный комплекс полиции РА.
Профессорско-преподавательский, учебно-вспомогательный персонал и учащиеся надлежащим образом представили Образовательный комплекс, рассказав посетителям об образовательной стратегии, структуре Образовательного комплекса, процедуре поступления в вуз, образовательных программах и результатах научно-исследовательской деятельности.