ՀՀ ոստիկանության կրթահամալիրը մասնակցեց «Կրթություն և կարիերա EXPO-2022» ցուցահանդեսին
Ապրիլի 27-29-ը «Երևան էքսպո» ցուցահանդեսային համալիրում տեղի ունեցավ Հայաստանի արդյունաբերողների և գործարարների միության և «LOGOS EXPO CENTER» ընկերության կազմակերպած «Կրթություն և կարիերա EXPO-2022» 21-րդ միջազգային մասնագիտացված ցուցահանդեսը: Ցուցահանդեսին մասնակցում էր նաև ՀՀ ոստիկանության կրթահամալիրը:
Պրոֆեսորադասախոսական, ուսումնաօժանդակ անձնակազմն ու սովորողները պատշաճ ներկայացրին Կրթահամալիրը՝ այցելուներին ներկայացնելով Կրթահամալիրի առաքելությունը, կառուցվածքը, բուհ ընդունվելու ընթացակարգը, կրթական առանձնահատկություններն ու գիտահետազոտական նորությունները:

The Educational Complex of Police of RA participated at the “Education and Career EXPO 2022”
From 27-29 of April there was held the 21st of international professional expo of “Education and Career EXPO 2022” at the “Yerevan EXPO” platform organized by the Union of manufacturers and businessmen of Armenia and LOGOS EXPO center. The Educational Complex of Police of the Republic of Armenia also participated at the expo event.
Professor-lecturing, education supporting staff and learners introduced appropriately the Educational Complex, especially concerning to its mission, structure, procedure for the entrance, educational peculiarities, as well as scientific and research news.