Դիպլոմների հանձնման հանդիսավոր արարողություն
2021թ. հունիսի   9-ին  ՀՀ ոստիկանության կրթահամալիրում տեղի ունեցավ կրթահամալիրի ակադեմիայի մագիստրատուրայի առկա ուսուցման 2020-2021 ուսումնական տարվա շրջանավարտների դիպլոմների հանձնման հանդիսավոր  արարողությունը:
Ներկա էին  ՀՀ ոստիկանության կրթահամալիրի պետ, ոստիկանության գեներալ-մայոր Մ.Բաբայանը, կրթահամալիրի պետի առաջին տեղակալը, ուսումնամեթոդական և զարգացման վարչության պետը, ակադեմիայի ղեկավարությունը: Շնորհավորանքի խոսքով հանդես եկան ոստիկանության գեներալ-մայոր Մ.Բաբայանը, ոստիկանության գնդապետ Գ.Գրիգորյանը, ոստիկանության փոխգնդապետ Ռ.Մարանդյանը: Շրջանավարտների անունից շնորհակալական խոսքով հանդես եկավ ոստիկանության ավագ լեյտենանտ Ջ.Կարապետյանը:
ՀՀ ոստիկանության կրթահամալիրի ողջ անձնակազմը շնորհավորում է մագիստրոսներին՝ մաղթելով մասնագիտական  մեծ հաջողություններ։

Solemn ceremony of awarding diplomas
On the 9th of June of 2021 the solemn ceremony of awarding diplomas of alumni of educational year 2020-2021 of master degree of the Academy took place at the Educational Complex of Police of RA.
The Head of the Police Educational Complex of RA, police major general M. Babayan, the first Deputy Head of the Educational Complex, the Head of the education and development department, leadership of the Academy participated at the event.
Police major-general M. Babayan, police colonel G. Grigoryan, police lieutenant-colonel R. Marandyan congratulated to the alumni.
On behalf of the alumni student, police senior lieutenant J. Karapetyan had a grateful speech. The whole staff of the Police Educational Complex of RA congratulates to the masters, wishing a vocational great success.