Վերադառնալ28.08.2015
2015թ. օգոստոսի 28-ին ՀՀ ոստիկանության կրթահամալիրում տեղի ունեցավ քոլեջի ոստիկանական միջին մասնագիտական կրթության ֆակուլտետի 2014-2015 ուստարվա շրջանավարտների դիպլոմների և կրծքանշանների հանձման հանդիսավոր արարողությունը` ՀՀ ոստիկանության պետի տեղակալ, ոստիկանության գեներել-մայոր Գ.Համբարձումյանի մասնակցությամբ: Հանդիսավոր արարողությանը ներկա էին Կրթահամալիրի ղեկավարությունը, պրոֆեսորադասախոսական կազմն ու շրջանավարտների ծնողները:
Շնորհավորելով նորընծա սպաներին ոստիկանության շարքերը համալրելու կապակցությամբ` ՀՀ ոստիկանության պետի տեղակալ, ոստիկանության գեներալ-մայոր Գ.Համբարձումյանն իր խոսքում մաղթեց նրանց բարի ծառայություն` ոստիկանի դժվարին և պատվավոր աշխատանքում:

New graduates of the College
28 August 2015 - The RoA Police Educational Complex honored the College’s graduating Class of 2014 with diploma and award pins handover ceremony with the participation of Major General G. Hamabardzumyan, Deputy Head of the RoA Police, the top management, the faculty members and parents of the graduates.
Congratulating the newly appointed officers on joining the police, Major General G. Hamabardzumyan, Deputy Head of the RoA Police, wished them good luck in fulfilling the difficult and honorable mission of a police officer.